Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel bilgileriniz (ad-soyad, rumuz, e-posta adresi, teslimat adresi, kredi kartı bilgileri, fatura bilgileriniz, sipariş ettiğiniz ürünler vb.) kesinlikle başka kişi ya da kuruluşlara verilmez.
Yalnızca sitemizden en iyi şekilde yarar sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere yalnızca siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları hiçbir şekilde değiştirmesi mümkün değildir.
Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının Deka Eğitim Hiz. Basın Yayın İnş. ve Tic. Ltd. Şti. Güvenlik Politikaları çerçevesinde tespit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Üye, Deka Eğitim Hiz. Basın Yayın İnş. ve Tic. Ltd. Şti. internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. info@dekaakademi.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz. Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir.

https://www.dekaakademi.com.tr adresinden duyuru, gelişme, kampanya ve indirim e-postalarını almak istemiyorsanız info@dekaakademi.com.tr adresi bildirmeniz gerekmektedir.

Deka Eğitim Hiz. Basın Yayın İnş. ve Tic. Ltd. Şti., sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin,  Deka Eğitim Hiz. Basın Yayın İnş. ve Tic. Ltd. Şti.’nin Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
Axess
Maximum
World
Bonus Card
Card Finans
Paraf